• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Wiadomości i publikacje

Позбутися обов'язків: коли і як українці перестають бути громадянами

Нещодавно вдалося сформувати "рейтинг" іноземців, які отримали українське громадянство. Розглянувши особливості відповідної процедури, ми показали її шпарини, що викликають невдоволення у громадськості.

Więcej…
Українське громадянство та "рейтинг" іноземців, що його отримали

Тема, яка донедавна цікавила доволі вузьке коло фахівців, в умовах повномасштабної війни набула широкого розголосу. Українці занепокоїлися, кого і на яких умовах наша країна приймає до громадянства. Питання вже потрапило до Верховної Ради.

Więcej…
ЮСТИЦІЯ, РЕФОРМИ І НАЦБЕЗПЕКА: СКІЛЬКИ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ ОТРИМАЛА УКРАЇНА

Юстиція, реформи і нацбезпека: скільки міжнародної технічної допомоги отримала Україна. Володимир Богатир, адвокат, заслужений юрист України, підготував  матеріал про МТД, де, серед іншого, зазначено, що найбільшим донором для України є Сполучені Штати Америки, також допомагають — Канада, ФРН, Швеція, Швейцарія, Японія, Туреччина, Данія і організації системи ООН, ЄБРР.

Więcej…
Не зброєю єдиною

На що саме Україні виділяли мільярди доларів міжнародної допомоги❓ Про офіційно зареєстровані проекти міжнародної технічної допомоги Україні (їх спрямування, реципієнтів, обсяг та строки)

Więcej…
Арешт активів РФ: зняття чи стягнення?

У відновленні прав українців, постраждалих внаслідок збройної агресії РФ, головним є стягнення коштів, а не блокування активів РФ. Останнє по своїй суті є лише попереднім (забезпечувальним) кроком. Тому й ефективність діяльності Мін'юсту слід визначати винятково за критерієм розміру стягнених коштів.

Więcej…
Від засудження до санкцій

Як Євросоюз формує політику заборон стосовно РФ

Więcej…
ПРО БОРОТЬБУ З ОЛІГАРХАМИ І ЗАСТОСУВАННЯ САНКЦІЙ

Боротьба з олiгархами i застосування сакцiй в Україні - нюанси правозастосування

Więcej…
Війна - не привід

Держоргани не вправі ігнорувати запити на публічну інформацію, посилаючись на воєнний стан

Więcej…
В очікуванні обіцяної методики

Який порядок обстеження, визначення шкоди та грошової компенсації, завданої збройною агресією?

Więcej…
Володимир Богатир про новий виток у справі з ПриватБанком

Więcej…

Kontakty

+38 (044) 363 77 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Adres pocztowy:
Kancelaria Adwokacka «Bogatyr i Partnerzy»
01024, Ukraina,
Kijów-24, skrytka poczt. 770

 

Адвокат АО „Богатир та Партнери” звернувся з конституційним зверненням до Конституційного Суду України щодо офіційного тлумачення положень пунктів 1, 7 частини першої статті 20 Закону України „Про адвокатуру та адвокатську діяльність“ у системному зв’язку з положеннями статті 59 Конституції України.
Судова практика свідчить про наявність неоднозначного розуміння держорганами та органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, в т.ч. судовими органами того, які відомості слід надавати на адвокатський запит з врахуванням особливостей прав особи щодо охорони особистого життя.
 
Суд просять розтлумачити, які відомості мають надаватись на адвокатський запит органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, підприємствами,
установами, організаціями, громадськими об’єднаннями.
   
„Як вбачається з положень ст. 59 Конституції та ст. 20 Закону „Про адвокатуру та адвокатську діяльність” право адвоката не обмежується можливістю запитувати та отримувати необхідні відомості та копії документів тільки виключно та безпосередньо відносно особи, щодо якої здійснюється надання правової допомоги. Закону „Про адвокатуру та адвокатську діяльність” містить положення, що надають право адвокату для збору та отриманнябудь-яких відомостей та документів, що мають значення для повноцінного надання правової допомоги клієнту. Безумовно в цьому випадку слід враховувати й приписи ст. 32 Конституції України”, - відзначає адвокат у своєму зверненні.  
Наразі звернення опрацьовується Секретаріатом КСУ. З текстом звернення можна ознайомитись тут.
FaLang translation system by Faboba