• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Wiadomości i publikacje

Інтерпол не шукає нардепа Дубневича: документ

Народний депутат Ярослав Дубневич, якого українська влада оголосила у міжнародний розшук у "газовій справі", не перебуває у розшуку Міжнародної організації кримінальної поліції.

Więcej…
Менеджмент на збиток

Який із потерпілого управитель арештованого майна?

Więcej…
Форма є, але немає. А чи є зміст?

Офіційно форми в АРМА немає, але на фотографіях, що розміщені на його сайті, чомусь є. Дещо про дрес-код в Агентстві з питань розшуку та менеджменту активів

Więcej…
Форма є, але її немає. Навіщо АРМА "службова" форма, якщо офіційно її не існує?

Співробітники АРМА носять формений одяг з логотипами, який офіційно не затверджений і не фінансується з бюджету. Юристи та експерти вказують на невідповідність дій керівництва агентства його реальним проблемам.

Więcej…
Який із потерпілого управитель арештованого майна?

Відповідно до КПК завданням арешту майна – є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Чи здатен цю норму виконати потерпілий, якщо таке майно передати йому в управління?

Więcej…
Реабілітація і не тільки

МОЗ навело перелік закладів, що надають медпослуги постраждалим від війни

Więcej…
У Держаудитслужбі не платили співробітникам за додаткову роботу

Хоча Державна аудиторська служба і реалізує в Україні державну політику у сфері державного фінансового контролю, виявляється, сама не завжди дотримується фінансової дисципліни.

Więcej…
Маніпуляції з інститутом

Простій у боротьбі з корупцією в КС пояснили відсутністю нагальної потреби

Więcej…
Правосуддя стає непотрібним, коли за законне судове рішення світить державна зрада

Вища рада правосуддя вирішила відмовити у задоволенні клопотання заступника Генпрокурора про тимчасове відсторонення судді Господарського суду міста Києва від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Więcej…
АРМА може приховувати незручну інформацію заради демонстрації ефективності

АРМА звітує про рекордні надходження у 191 млн грн за 2023 рік, але замовчує значні збитки. Зокрема, збитки від управління ТЕЦ склали 174,6 млн грн, що нівелює заяви про самоокупність агентства.

Więcej…

Kontakty

+38 (044) 363 77 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Adres pocztowy:
Kancelaria Adwokacka «Bogatyr i Partnerzy»
01024, Ukraina,
Kijów-24, skrytka poczt. 770

У справі про скасування реєстрації Державного бюро розслідувань з’явилися нові цікаві подробиці. Виявляється, що вартість будівлі, за якою знаходиться юридична адреса ДБР, складає 1 гривню.

Про це виданню «Закон і Бізнес» розповів адвокат АО «Богатир та партнери» Юрій Сугоняко, який супроводжує справу в Окружному адміністративному суді м.Києва.

Раніше адвокат Володимир Богатир провів розслідування, в ході якого документально підтвердив, що Державне бюро розслідувань не знаходилося за адресами державної реєстрації, що вносилися до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій (у Києві по вул. М.Грушевського а згодом – по вул. Панаса Мирного).  У зв’язку із цим він нагадав, що відповідно до ст. 4 Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», до загальних засад державної реєстрації відноситься об’єктивність, достовірність та повнота відомостей у Єдиному державному реєстрі. Насправді правоохоронний орган знаходиться за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 15, що підтверджується їх бланками на яких ведеться офіційне листування.
 

Невідповідність адреси реєстрації та його фактичного місця знаходження впливає на визначення підсудності справ при оскарженні рішень співробітників ДБР. І це, на думку адвоката, створює широке поле для зловживань.


З цих підстав і було подано позов до суду у якому вимагається скасувати записи держреєстраторів та зобов'язати правоохоронний орган зареєструватися за фактичною адресою у Шевченківському районі столиці.
 

«В рамках процесуального закону відповідач надав відзив, до якого представники ДБР додали договір оренди приміщення по вул. П.Мирного, у якому за

даними реєстру мав би знаходитися головний офіс, - розповів Ю.Сугоняко. – На додачу до сумного вигляду будівлі, договір про її оренду має ознаки удаваного правочину».

Адвокат розповів, що згідно із цим договором, вартість орендованого приміщення становить 1 гривню. Оцінка будівлі для визначення справедливої орендної плати протягом 2019 – 2021 рр. не проводилася. Тож ціна договору оренди складає також 1 грн. за рік. Акт приймання-передачі приміщення укладено за згодою головного спеціаліста юрвідділу регіонального відділення Фонду державного майна України у м.Києві. Зовнішній стан будівлі незадовільний: наявні значні пошкодження фасадної частини, стан віконних рам, вхідних дверей також незадовільний. Будівля потребує капремонту або реконструкції. Отже, рекомендована балансова вартість становить 1 грн.


«Звертає на себе окрему увагу, той факт, що предметом договору є оренда приміщень для розміщення спецпідрозділів ДБР, і аж ніяк не керівного органу, за яким мали б вноситися дані до реєстру», - зауважив Ю.Сугоняко. На його думку усе це в сукупності вказує на триваючий характер наявних порушень. «Ми розцінюємо це таким чином, що Держбюро фактично надало суду докази фіктивності своєї реєстрації», - резюмував адвокат.

https://zib.com.ua/

FaLang translation system by Faboba