• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Wiadomości i publikacje

Парламент ігнорує норми ЄС у банківській сфері

Заслужений юрист України, адвокат Володимир Богатир заявив, що парламент впроваджує законодавство, яке віддаляє євроінтеграцію.

Więcej…
Європейська (дез)інтеграція: про стратегічний курс України крізь призму узгодження законодавства з acquis ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Więcej…
ЄВРОПЕЙСЬКА (ДЕЗ)ІНТЕГРАЦІЯ: СТРАТЕГІЧНИЙ КУРС УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ УЗГОДЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА З ACQUIS ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, Органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Więcej…
В Офісі Президента законсервували документи до закінчення воєнного стану, - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Więcej…
В ОПУ законсервували документи, що штучно обмежує доступ до інформації - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Więcej…
Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Україна відома своїм зневажливим ставленням до судів та суддів. Бо як ще можна пояснити масовість невиконання рішень третьої гілки влади? Саме з цього питання українцями подається найбільше заяв до Страсбурга. Втім, рішення ЄСПЛ у нас теж не поважають.

Więcej…
Тенденції зневажання

Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Więcej…
НАЯВНІСТЬ У СУДДІ, ПРОКУРОРА ЧИ СЛІДЧОГО СТАТУСУ АДВОКАТА Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЙОГО ВІДВОДУ

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більш ніж одна присяга? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. До того ж по-різному.

Więcej…
Наявність у судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більше однієї присяги? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. Водночас по-різному.

Więcej…
Присяга на паузі

Наявність в судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Więcej…

Kontakty

+38 (044) 363 77 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Adres pocztowy:
Kancelaria Adwokacka «Bogatyr i Partnerzy»
01024, Ukraina,
Kijów-24, skrytka poczt. 770

Национальное антикоррупционное бюро Украины с момента создания в 2015 году получило более 95,7 млн гривен в рамках проектов международной технической помощи. Деньги выделяли правительства Германии, США, Великобритании, Канады, а также Евросоюз.

Об этом сказано в ответе НАБУ на информационный запрос адвоката Владимира Богатыря. 

В документе указано, что НАБУ является бюджетным учреждением, главным распорядителем бюджетных средств и осуществляет свою деятельность в рамках бюджетной программы по КВЭД 6321010 "Обеспечение деятельности НАБУ". Финансирование НАБУ за счет любых других источников запрещается, кроме случаев предусмотренных международными договорами Украины или проектами международной технической помощи.

В бюро уточнили, что с момента создания Национального бюро учреждением в рамках проектов международной технической помощи было получено материальных и нематериальных ценностей на общую сумму 95 748 700 гривен, в том числе:

  • в 2016 году - 18 707 700 грн,
  • в 2017 году - 27 728 900 грн, 
  • в 2018 году - 15 899 800 грн,
  • в 2019 году - 4 392 900 грн,
  • в 2020 году - 29 019 400 грн.

Так, в 2015 - 2017 годах правительство Германии через Федеральное министерство экономического сотрудничества и развития Германии предоставило 22,226 млн грн на технические средства для криминалистической лаборатории, оснащение для центра обработки данных, услуги по обустройству помещений.

Правительство США в 2016 - 2017 годах выделило 13,874 млн грн на компьютерную и офисную технику, мебель и проведение курсов. Консультативная миссия ЕС Украине в 2015 - 2017 годах выделила 2,353 мылн грн на промоматериалы, мебель, технику, ПО, ремонт комнаты допросов, кондиционеры, системы видеонаблюдения.

Правительство Канады в 2014 - 2020 годах выделило 618,1 тысяч грн на офисную технику, мебель для тренингового центра при НАБУ, тренинги.

Правительство США  в 2017 - 2021 годах выделило 31,280 млн грн на снаряжение для начальнства бюро, IT-оборудование и техническое оборудование для оснащения криминалистической лаборатории и ПО.

ЕС в 2016 - 2024 годах выделяет 23,088 млн грн на компьютерную технику, ПО, полиграфию, услуги мониторинга медиапространства, рекламную кампанию в соцсетях, специализированный онлайн-курс (кейс-игра) на тему расследований коррупционных преступлений.

Правительство Великобритании в 2020-2021 годах выделяет 2,309 млн грн на ПО и доступ к онлайн-тренингам для трех сотрудников НАБУ.

Ответ НАБУ о получении иностранного финансирования

Ответ НАБУ о получении иностранного финансирования

Ответ НАБУ о получении иностранного финансирования

https://strana.ua/

FaLang translation system by Faboba