• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

НОВОСТИ И ПУБЛИКАЦИИ

СБУ перевіряє детектива НАБУ Слоневського, причетного до передачі активів АРМА

Суд зобовязав Службу безпеки внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення низки злочинів одним із детективів Національного антикорупційного бюро.

Подробнее...
Неефективне управління активами?

Результати аудиту АРМА вже вивчає СБУ та Нацполіція

Подробнее...
Неефективне управління активами? Результати аудиту АРМА вже вивчає СБУ та Нацполіція

Звіт Держаудитслужби за результатами перевірки діяльності Агентства з розшуку та менеджменту активів у 2022 — 2023 роках ліг в матеріали кримінальної справи про незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт.

Подробнее...
Невтішна статистика

Ефективне розслідування та справедливий суд в Україні очима ЄСПЛ та Офісу Генпрокурора

Подробнее...
Розслідування та справедливий суд в Україні очима ЄСПЛ та Офісу Генпрокурора

За три десятки років незалежності в українському суспільстві сформувалося особливе ставлення до правоохоронної та судової систем. Попри всі реформи, громадяни їм скоріше не довіряють. І для цього існують об’єктивні причини, які можна побачити у відкритих статистичних даних.

Подробнее...
На нульові результати діяльності НАБУ звернув увагу адвокат

Від початку діяльності Національного антикорупційного бюро України (грудень 2015 року) і до сьогодні у кримінальних провадженнях, досудове розслідування у яких здійснювали детективи бюро, відсутні вироки, які б набрали законної сили, народним депутатам, керівникам центральних органів виконавчої влади та суддям.

Подробнее...
Результати діяльності НАБУ майже нульові

Від початку діяльності Національного антикорупційного бюро України (грудень 2015 року) і до сьогодні у кримінальних провадженнях, досудове розслідування у яких здійснювали детективи бюро, майже відсутні вироки, які б набрали законної сили, народним депутатам, керівникам центральних органів виконавчої влади та суддям.

Подробнее...
Корупція антикорупціонерів? Про підозри в роботі НАБУ і реальні результати діяльності

Корупція загрожує існуванню України, тож боротьба з нею є беззаперечним пріоритетом. Але чи може ця боротьба сприйматися як абсолютний пріоритет? Чи не стала вона інструментом маніпулювання суспільною думкою, залякування політиків з непровладних груп та зловживання владними повноваженнями?

Подробнее...
«Зручна» кваліфікація

Стаття КК про відмивання як інструмент тиску на бізнес в Україні

Подробнее...
MP Dubnevych charged with money laundering contrary to Criminal Code provisions

One of the most favorite articles of the Criminal Code of law enforcement officers is the legalization of property obtained through crime. If there is a desire, it can be attached to almost any case related to an economic offense. Why this is an abuse - let's try to figure it out using the example of the so-called gas case.

Подробнее...

КОНТАКТЫ

+38 (044) 363 77 22
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 

Почтовый адрес:
Адвокатское объединение «Богатырь и Партнеры»
01024, Украина,
Киев-24, а/я 770

 

 

— На мою думку, ініціатори подібного виведення розпочали процес реформування судової системи одночасно з системою державної служби, що створює певну колізію.
 

Я вважаю, що помічники суддів є найкращими кадрами для формування суддівського корпусу і саме вони в подальшому можуть претендувати на зайняття посади суддів. Тому подібний крок фактично погіршує захист і гарантії діяльності помічників суддів, зменшує рівень зацікавленості. Це може призвести до пошуку такими працівниками нової сфери для їх професійного зростання, і, як мені відомо, такі факти вже мають місце.

 
Таким чином, за умов, коли посада судді для кандидатів стає все менш привабливою, — цей крок є передчасним.
Вважаю, що на сьогодні державна політика у сфері реформування суддівської і правоохоронної діяльності зазнала повного краху, оскільки це не дає жодних позитивних змін. 
 
Володимир Богатир
Керуючий партнер 
АО «Богатир та Партнери»
 
Для Судового Вісника
№ 5 (121) від 26 травня 2016 року

 

FaLang translation system by Faboba