• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Wiadomości i publikacje

МІЖНАРОДНИЙ РОЗШУК ОСІБ: ЧЕРВОНЕ ОПОВІЩЕННЯ — НЕ ВИРОК

Пересічні українці та правоохоронці сприймають повідомлення особі про підозру як розкриття злочину, а застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою — як покарання. Тож потрапляння когось до списків Інтерполу також примушує всіх забути про презумпцію невинуватості. Але насправді усе не так сумно.

Więcej…
Хто консультує Мін’юст з-за кордону і скільки це коштує

Міністерство юстиції України, хоча і складається переважно з юристів, для супроводження судових суперечок за кордоном (як і інші державні органи) залучає іноземних консультантів. Ті, аби зрозуміти нашу специфіку, винаймають українські юридичні фірми. Як працює ця система і скільки вона коштує державному бюджету?

Więcej…
Справедливість за кордоном

Юридичні радники для проектів Мін’юсту: хто вони, скільки коштують

Więcej…
Проблеми України з держборгом загострилися під час повномасштабного вторгнення

Міністерство фінансів, хоча і має штатних юристів, для урегулювання спорів, а також розгляду справ, пов’язаних із виконанням державних боргових зобов’язань України, залучає іноземні юридичні фірми. При цьому сплеск виплат зовнішнім консультантам прийшовся на 2022 рік.

Więcej…
МЗС щодня витрачає $14,1 тисячі на юридичних радників: що відомо

Витрати на зовнішніх юридичних радників зі Сполучених Штатів Америки, які залучаються Кабінетом Міністрів України по лінії Міністерства закордонних справ, суттєво перевищують зарплатний фонд штатних юристів цього органу. Про це свідчить інформація, викладена у листі МЗС від 04.04.2023 №72/13-091-38012 (є в розпорядженні редакції), надісланий у відповідь на запит адвоката Володимира Богатиря щодо юридичних радників, які залучались урядом України у 2019-2023 роках.

Więcej…
Закордон нам допоможе

МЗС щодня витрачає $14,1 тис. на юридичних радників

Więcej…
Про шкоду і виправдання очима корупційної інквізиції

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць.

Więcej…
АНТИКОРУПЦІЙНЕ СУДОЧИНСТВО: ВАКС РОЗЛЮБИВ ЗАСТАВУ І ВИНОСИТЬ ПО ТРИ ВИРОКИ НА МІСЯЦЬ

Абсолютні цифри, зібрані за підсумками року, говорять про зміст роботи державного органу набагато більше, ніж сотні випущених релізів про проведені заходи, підписані меморандуми, затверджені плани розвитку і красномовні заяви керівництва. Тож, аби сформувати уявлення про наслідки антикорупційної реформи, ми попросили у ВАКС окремі показники.

Więcej…
Про шкоду і виправдання

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць

Więcej…
Показник стійкості рішень ВАКС – 47,3%

За касаційними скаргами на рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, які Верховний Суд розглянув від початку роботи ВАКС, без змін залишилися лише 47,3% рішень. Більше половини рішень ВАКС були скасовані.

Więcej…

Kontakty

+38 (044) 363 77 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Adres pocztowy:
Kancelaria Adwokacka «Bogatyr i Partnerzy»
01024, Ukraina,
Kijów-24, skrytka poczt. 770


Совет адвокатов Украины провел заседание в режиме онлайн, в повестку дня которого внесен вопрос о нарушений прав адвокатов. Об этом сообщает пресс-служба НААУ.

Председатель НААУ, САУ Лидия Изовитова отметила угрозу, которая возникла из-за нарушения прав адвокатов в резонансных процессах. Рассмотрению отдельных ситуаций было посвящено совместное заседание 8 комитетов НААУ в конце июля.

В частности, рассматривалась ситуация с группой адвокатов, которым судьи ВАКС угрожали изменить меру пресечения в отношении их клиента вследствие их поведения в суде. В результате клиент отказался от услуг этих адвокатов. Также были рассмотрены нарушения прав адвокатов Владимира Богатыря, в отношении которого существуют десятки невыполненных решений судов, и Ростислава Кравца, которому вручено подозрение фактически за предоставление им правовой помощи.

На заседании Совета адвокатов также обсудили инициативу реформирования квалификационно-дисциплинарных комиссий регионов. Включение судей в состав дисциплинарных комиссий адвокатуры является посягательством на независимость всего института адвокатуры, заключили члены заседания.

Кроме того, Совет адвокатов Украины решил дать разъяснения относительно применения законодательного запрета на отождествление адвоката с клиентом.

Разъяснение будет касаться статьи 23 Закона Украины «Об адвокатуре и адвокатской деятельности», а также положений профильного закона, гарантирующих адвокатскую тайну и конфиденциальность общения адвоката с клиентом. Документ в течение 7 дней подготовит рабочая группа на основании позиции, которую подготовил Комитет защиты прав адвокатов и гарантий адвокатской деятельности в ответ на нарушение прав адвоката Ростислава Кравца.

При обсуждении этого вопроса члены САУ и приглашенные на заседание также указали на то, что недопустимость отождествления адвоката с клиентом установлена ​​в практике ЕСПЧ как нарушение Конвенции о защите прав человека и основоположных свобод.

https://pravo.ua

FaLang translation system by Faboba