• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Wiadomości i publikacje

Парламент ігнорує норми ЄС у банківській сфері

Заслужений юрист України, адвокат Володимир Богатир заявив, що парламент впроваджує законодавство, яке віддаляє євроінтеграцію.

Więcej…
Європейська (дез)інтеграція: про стратегічний курс України крізь призму узгодження законодавства з acquis ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Więcej…
ЄВРОПЕЙСЬКА (ДЕЗ)ІНТЕГРАЦІЯ: СТРАТЕГІЧНИЙ КУРС УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ УЗГОДЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА З ACQUIS ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, Органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Więcej…
В Офісі Президента законсервували документи до закінчення воєнного стану, - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Więcej…
В ОПУ законсервували документи, що штучно обмежує доступ до інформації - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Więcej…
Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Україна відома своїм зневажливим ставленням до судів та суддів. Бо як ще можна пояснити масовість невиконання рішень третьої гілки влади? Саме з цього питання українцями подається найбільше заяв до Страсбурга. Втім, рішення ЄСПЛ у нас теж не поважають.

Więcej…
Тенденції зневажання

Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Więcej…
НАЯВНІСТЬ У СУДДІ, ПРОКУРОРА ЧИ СЛІДЧОГО СТАТУСУ АДВОКАТА Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЙОГО ВІДВОДУ

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більш ніж одна присяга? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. До того ж по-різному.

Więcej…
Наявність у судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більше однієї присяги? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. Водночас по-різному.

Więcej…
Присяга на паузі

Наявність в судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Więcej…

Kontakty

+38 (044) 363 77 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Adres pocztowy:
Kancelaria Adwokacka «Bogatyr i Partnerzy»
01024, Ukraina,
Kijów-24, skrytka poczt. 770


Совет адвокатов Украины провел заседание в режиме онлайн, в повестку дня которого внесен вопрос о нарушений прав адвокатов. Об этом сообщает пресс-служба НААУ.

Председатель НААУ, САУ Лидия Изовитова отметила угрозу, которая возникла из-за нарушения прав адвокатов в резонансных процессах. Рассмотрению отдельных ситуаций было посвящено совместное заседание 8 комитетов НААУ в конце июля.

В частности, рассматривалась ситуация с группой адвокатов, которым судьи ВАКС угрожали изменить меру пресечения в отношении их клиента вследствие их поведения в суде. В результате клиент отказался от услуг этих адвокатов. Также были рассмотрены нарушения прав адвокатов Владимира Богатыря, в отношении которого существуют десятки невыполненных решений судов, и Ростислава Кравца, которому вручено подозрение фактически за предоставление им правовой помощи.

На заседании Совета адвокатов также обсудили инициативу реформирования квалификационно-дисциплинарных комиссий регионов. Включение судей в состав дисциплинарных комиссий адвокатуры является посягательством на независимость всего института адвокатуры, заключили члены заседания.

Кроме того, Совет адвокатов Украины решил дать разъяснения относительно применения законодательного запрета на отождествление адвоката с клиентом.

Разъяснение будет касаться статьи 23 Закона Украины «Об адвокатуре и адвокатской деятельности», а также положений профильного закона, гарантирующих адвокатскую тайну и конфиденциальность общения адвоката с клиентом. Документ в течение 7 дней подготовит рабочая группа на основании позиции, которую подготовил Комитет защиты прав адвокатов и гарантий адвокатской деятельности в ответ на нарушение прав адвоката Ростислава Кравца.

При обсуждении этого вопроса члены САУ и приглашенные на заседание также указали на то, что недопустимость отождествления адвоката с клиентом установлена ​​в практике ЕСПЧ как нарушение Конвенции о защите прав человека и основоположных свобод.

https://pravo.ua

FaLang translation system by Faboba