• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Wiadomości i publikacje

МІЖНАРОДНИЙ РОЗШУК ОСІБ: ЧЕРВОНЕ ОПОВІЩЕННЯ — НЕ ВИРОК

Пересічні українці та правоохоронці сприймають повідомлення особі про підозру як розкриття злочину, а застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою — як покарання. Тож потрапляння когось до списків Інтерполу також примушує всіх забути про презумпцію невинуватості. Але насправді усе не так сумно.

Więcej…
Хто консультує Мін’юст з-за кордону і скільки це коштує

Міністерство юстиції України, хоча і складається переважно з юристів, для супроводження судових суперечок за кордоном (як і інші державні органи) залучає іноземних консультантів. Ті, аби зрозуміти нашу специфіку, винаймають українські юридичні фірми. Як працює ця система і скільки вона коштує державному бюджету?

Więcej…
Справедливість за кордоном

Юридичні радники для проектів Мін’юсту: хто вони, скільки коштують

Więcej…
Проблеми України з держборгом загострилися під час повномасштабного вторгнення

Міністерство фінансів, хоча і має штатних юристів, для урегулювання спорів, а також розгляду справ, пов’язаних із виконанням державних боргових зобов’язань України, залучає іноземні юридичні фірми. При цьому сплеск виплат зовнішнім консультантам прийшовся на 2022 рік.

Więcej…
МЗС щодня витрачає $14,1 тисячі на юридичних радників: що відомо

Витрати на зовнішніх юридичних радників зі Сполучених Штатів Америки, які залучаються Кабінетом Міністрів України по лінії Міністерства закордонних справ, суттєво перевищують зарплатний фонд штатних юристів цього органу. Про це свідчить інформація, викладена у листі МЗС від 04.04.2023 №72/13-091-38012 (є в розпорядженні редакції), надісланий у відповідь на запит адвоката Володимира Богатиря щодо юридичних радників, які залучались урядом України у 2019-2023 роках.

Więcej…
Закордон нам допоможе

МЗС щодня витрачає $14,1 тис. на юридичних радників

Więcej…
Про шкоду і виправдання очима корупційної інквізиції

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць.

Więcej…
АНТИКОРУПЦІЙНЕ СУДОЧИНСТВО: ВАКС РОЗЛЮБИВ ЗАСТАВУ І ВИНОСИТЬ ПО ТРИ ВИРОКИ НА МІСЯЦЬ

Абсолютні цифри, зібрані за підсумками року, говорять про зміст роботи державного органу набагато більше, ніж сотні випущених релізів про проведені заходи, підписані меморандуми, затверджені плани розвитку і красномовні заяви керівництва. Тож, аби сформувати уявлення про наслідки антикорупційної реформи, ми попросили у ВАКС окремі показники.

Więcej…
Про шкоду і виправдання

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць

Więcej…
Показник стійкості рішень ВАКС – 47,3%

За касаційними скаргами на рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, які Верховний Суд розглянув від початку роботи ВАКС, без змін залишилися лише 47,3% рішень. Більше половини рішень ВАКС були скасовані.

Więcej…

Kontakty

+38 (044) 363 77 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Adres pocztowy:
Kancelaria Adwokacka «Bogatyr i Partnerzy»
01024, Ukraina,
Kijów-24, skrytka poczt. 770

В июле был окончательно утвержден Закон Соединенного Королевства о криминальных финансах (Criminal Finance Act 2017, Закон), упрощающий процесс получения судебного постановления, обязывающего лицо доказать законность происхождения доходов, за счет которых приобретена недвижимость в Соединенном королевстве, а также вводится презумпция виновности в делах о неуплате налогов.

В полном объеме Закон вступит в силу с 30 сентября, но отдельные его нормы действуют уже с 17 июля, и поскольку его действие распространяется на политических деятелей и связанных с ним лиц, независимо от их резидентности, подготовиться ко вступлению в силу такого акта следует всем, кто ведет бизнес или владеет имуществом на Туманном Альбионе.

В этой связи Владимир Богатырь, управляющий партнер АО «Богатырь и партнеры», отмечает: «Правоохранительные органы Великобритании часто имеют подозрения, что активы, выявленные в ходе расследований по уголовным или гражданским делам, являются доходами от преступной деятельности. Однако, по данным Министерства внутренних дел Великобритании, часто невозможно принять меры, поскольку правоохранительные органы не могут собрать достаточную доказательную базу, особенно в случае если им нужны доказательства из-за рубежа (где лицо может воспользоваться политической поддержкой). Закон содержит положения, которые направлены на заполнение данного промежутка, создавая новую следственную силу, требующую от респондентов объяснять источник их богатства.

Закон также будет применяться, даже если имущество было приобретено до его введения в силу. Он в полном объеме касается людей со статусом PEP (влиятельных политический деятель) и тесно связанных с ними людей. В данном случае исполнительный орган не обязан подозревать PEP в причастности к какой-либо преступности, для того чтобы получить данное судебное постановление. Это предоставляет британским правоохранительным органам широкую свободу действий требовать информацию от влиятельных политических деятелей, в том числе украинских политиков и членов их семей, которые, по их мнению, имеют собственность в Великобритании сверх их законных средств. Очевидно, новые законодательные инициативы добавят работы юристам».

Детальнее о нововведениях Закона и возможных его последствиях для политиков всего мира читайте в материале "Бремя - деньги" в ближайшем номере «Юридической практики» (№ 34 от 22.08.2017).

http://pravo.ua/news.php?id=0061902

FaLang translation system by Faboba