• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Парламент ігнорує норми ЄС у банківській сфері

Заслужений юрист України, адвокат Володимир Богатир заявив, що парламент впроваджує законодавство, яке віддаляє євроінтеграцію.

Read more ...
Європейська (дез)інтеграція: про стратегічний курс України крізь призму узгодження законодавства з acquis ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Read more ...
ЄВРОПЕЙСЬКА (ДЕЗ)ІНТЕГРАЦІЯ: СТРАТЕГІЧНИЙ КУРС УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ УЗГОДЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА З ACQUIS ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, Органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Read more ...
В Офісі Президента законсервували документи до закінчення воєнного стану, - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Read more ...
В ОПУ законсервували документи, що штучно обмежує доступ до інформації - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Read more ...
Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Україна відома своїм зневажливим ставленням до судів та суддів. Бо як ще можна пояснити масовість невиконання рішень третьої гілки влади? Саме з цього питання українцями подається найбільше заяв до Страсбурга. Втім, рішення ЄСПЛ у нас теж не поважають.

Read more ...
Тенденції зневажання

Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Read more ...
НАЯВНІСТЬ У СУДДІ, ПРОКУРОРА ЧИ СЛІДЧОГО СТАТУСУ АДВОКАТА Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЙОГО ВІДВОДУ

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більш ніж одна присяга? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. До того ж по-різному.

Read more ...
Наявність у судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більше однієї присяги? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. Водночас по-різному.

Read more ...
Присяга на паузі

Наявність в судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Read more ...

В июле был окончательно утвержден Закон Соединенного Королевства о криминальных финансах (Criminal Finance Act 2017, Закон), упрощающий процесс получения судебного постановления, обязывающего лицо доказать законность происхождения доходов, за счет которых приобретена недвижимость в Соединенном королевстве, а также вводится презумпция виновности в делах о неуплате налогов.

В полном объеме Закон вступит в силу с 30 сентября, но отдельные его нормы действуют уже с 17 июля, и поскольку его действие распространяется на политических деятелей и связанных с ним лиц, независимо от их резидентности, подготовиться ко вступлению в силу такого акта следует всем, кто ведет бизнес или владеет имуществом на Туманном Альбионе.

В этой связи Владимир Богатырь, управляющий партнер АО «Богатырь и партнеры», отмечает: «Правоохранительные органы Великобритании часто имеют подозрения, что активы, выявленные в ходе расследований по уголовным или гражданским делам, являются доходами от преступной деятельности. Однако, по данным Министерства внутренних дел Великобритании, часто невозможно принять меры, поскольку правоохранительные органы не могут собрать достаточную доказательную базу, особенно в случае если им нужны доказательства из-за рубежа (где лицо может воспользоваться политической поддержкой). Закон содержит положения, которые направлены на заполнение данного промежутка, создавая новую следственную силу, требующую от респондентов объяснять источник их богатства.

Закон также будет применяться, даже если имущество было приобретено до его введения в силу. Он в полном объеме касается людей со статусом PEP (влиятельных политический деятель) и тесно связанных с ними людей. В данном случае исполнительный орган не обязан подозревать PEP в причастности к какой-либо преступности, для того чтобы получить данное судебное постановление. Это предоставляет британским правоохранительным органам широкую свободу действий требовать информацию от влиятельных политических деятелей, в том числе украинских политиков и членов их семей, которые, по их мнению, имеют собственность в Великобритании сверх их законных средств. Очевидно, новые законодательные инициативы добавят работы юристам».

Детальнее о нововведениях Закона и возможных его последствиях для политиков всего мира читайте в материале "Бремя - деньги" в ближайшем номере «Юридической практики» (№ 34 от 22.08.2017).

http://pravo.ua/news.php?id=0061902

FaLang translation system by Faboba