• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Wiadomości i publikacje

МІЖНАРОДНИЙ РОЗШУК ОСІБ: ЧЕРВОНЕ ОПОВІЩЕННЯ — НЕ ВИРОК

Пересічні українці та правоохоронці сприймають повідомлення особі про підозру як розкриття злочину, а застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою — як покарання. Тож потрапляння когось до списків Інтерполу також примушує всіх забути про презумпцію невинуватості. Але насправді усе не так сумно.

Więcej…
Хто консультує Мін’юст з-за кордону і скільки це коштує

Міністерство юстиції України, хоча і складається переважно з юристів, для супроводження судових суперечок за кордоном (як і інші державні органи) залучає іноземних консультантів. Ті, аби зрозуміти нашу специфіку, винаймають українські юридичні фірми. Як працює ця система і скільки вона коштує державному бюджету?

Więcej…
Справедливість за кордоном

Юридичні радники для проектів Мін’юсту: хто вони, скільки коштують

Więcej…
Проблеми України з держборгом загострилися під час повномасштабного вторгнення

Міністерство фінансів, хоча і має штатних юристів, для урегулювання спорів, а також розгляду справ, пов’язаних із виконанням державних боргових зобов’язань України, залучає іноземні юридичні фірми. При цьому сплеск виплат зовнішнім консультантам прийшовся на 2022 рік.

Więcej…
МЗС щодня витрачає $14,1 тисячі на юридичних радників: що відомо

Витрати на зовнішніх юридичних радників зі Сполучених Штатів Америки, які залучаються Кабінетом Міністрів України по лінії Міністерства закордонних справ, суттєво перевищують зарплатний фонд штатних юристів цього органу. Про це свідчить інформація, викладена у листі МЗС від 04.04.2023 №72/13-091-38012 (є в розпорядженні редакції), надісланий у відповідь на запит адвоката Володимира Богатиря щодо юридичних радників, які залучались урядом України у 2019-2023 роках.

Więcej…
Закордон нам допоможе

МЗС щодня витрачає $14,1 тис. на юридичних радників

Więcej…
Про шкоду і виправдання очима корупційної інквізиції

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць.

Więcej…
АНТИКОРУПЦІЙНЕ СУДОЧИНСТВО: ВАКС РОЗЛЮБИВ ЗАСТАВУ І ВИНОСИТЬ ПО ТРИ ВИРОКИ НА МІСЯЦЬ

Абсолютні цифри, зібрані за підсумками року, говорять про зміст роботи державного органу набагато більше, ніж сотні випущених релізів про проведені заходи, підписані меморандуми, затверджені плани розвитку і красномовні заяви керівництва. Тож, аби сформувати уявлення про наслідки антикорупційної реформи, ми попросили у ВАКС окремі показники.

Więcej…
Про шкоду і виправдання

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць

Więcej…
Показник стійкості рішень ВАКС – 47,3%

За касаційними скаргами на рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, які Верховний Суд розглянув від початку роботи ВАКС, без змін залишилися лише 47,3% рішень. Більше половини рішень ВАКС були скасовані.

Więcej…

Kontakty

+38 (044) 363 77 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Adres pocztowy:
Kancelaria Adwokacka «Bogatyr i Partnerzy»
01024, Ukraina,
Kijów-24, skrytka poczt. 770

24 січня Європейський Союз і ще 16 членів СОТ, включаючи Китай і Бразилію, анонсували створення паралельного суду в межах СОТ без США. У документі, опублікованому на сайті Єврокоамісії, вказується, що ця домовленість є заходом у відповідь на випадок непередбачених обставин і буде застосовуватися тільки до тих пір, поки Апеляційний орган СОТ знову не почне функціонувати.

Міжнародний адвокат Володимир Богатир прокоментував Mind, що заява ЄК носить абсолютно обґрунтований характер в умовах з одного боку Угоду про Brexit знайшло форму британського закону, а з іншого Адміністрація Президента США заблокувала призначення суддів в Апеляційний орган СОТ, залишаючи країну без платформи для вирішення своїх торгових суперечок.

«Фактично, США протиставляють свої інтереси іншим членам СОТ і демонструють не готовність підтримувати пропагований ними раніше принцип «верховенства права» в міжнародній торгівлі, яка в свою чергу обтяжена останнім часом все більшою кількістю скандалів і воїн, в які залучені Сполучені Штати. Нагадаю, що раніше США піддавали критиці апеляційний орган Світової організації торгівлі, не дивлячись на те, що самі делегували туди членів», – розповів він.

Триваюча політика США щодо побудови однополярного світу, говорить Бондар, не влаштовує ЄС, Китай, Швейцарію, Австралію, Бразилію, Канаду, Чилі, Колумбію, Коста-Ріку, Гватемалу, Республіки Корея, Мексики, Нової Зеландії, Норвегії, Панами, Сінгапуру та Уругвай. Мабуть така політика йде також і в розріз з інтересами інших країн, проте вони не можуть в силу геополітичних обставин відкрито виступити проти США. Це перш за все країни Східної Європи. Прибалтійські країни, Польща і Україна сьогодні занадто сильно залежні від США як в економічному, так і військово-політичному аспектах, розповів адвокат.

Він також не виключає, що ймовірний вихід Сполучених Штатів з СОТ може спричинити ліквідацію цієї організації.

https://mind.ua/news/20207116-es-stvoryue-novij-sud-u-ramkah-sot-shchob-obijti-blokadu-ssha-ekspert

 
 
 
 
FaLang translation system by Faboba