• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

З присмаком неприємностей: чи загрожують державним службовцям масові звільнення у 2023 році?

Якби у світі проводили рейтинг країн за кількістю реформ, Україна, напевно, щороку посідала там призові місця. Адже підготовка проєктів законів – одне з найулюбленіших занять армії чиновників. І цю армію постійно намагаються скорочувати.

Read more ...
ОАСК і КОАС відзначили перший «ювілей» провалу завдання ВР

Станом на 27 січня ліквідований Окружний адміністративний суд міста Києва продовжує передавати справи, що перебувають у його володінні, до Київського окружного адміністративного суду.

Read more ...
КМОАС досі не створений, - ДСАУ

Минуло більше місяця від дня ліквідації Окружного адміністративного суду м. Києва. Але його наступник – Київський міський окружний адміністративний суд – досі не зареєстрований як юридична особа.

Read more ...
Адміністративний колапс або Як «перемога» над ОАСК спричинить глобальні порушення прав українців на справедливий суд

За українськими традиціями реформування, коли немає можливості позбутися неугодного керівника, ліквідують усю установу. Вартість для бюджету і негативні наслідки у розрахунок здебільшого не беруться. Так сталося з Окружним адміністративним судом м. Києва.

Read more ...
АДМІНІСТРАТИВНИЙ КОЛАПС: ЯК «ПЕРЕМОГА» НАД ОАСК СПРИЧИНИТЬ ГЛОБАЛЬНІ ПОРУШЕННЯ ПРАВ УКРАЇНЦІВ НА СПРАВЕДЛИВИЙ СУД

За українськими традиціями реформування, коли немає можливості позбутися неугодного керівника, ліквідують усю установу. Вартість для бюджету і негативні наслідки до уваги, як правило, не беруться. Так сталося з Окружним адміністративним судом м.Києва.

Read more ...
Адміністративний колапс або Як «перемога» над ОАСК спричинить глобальні порушення прав українців на справедливий суд

10 років потрібно Європейському суду з прав людини для того, аби винести рішення в усіх справах, які зараз там перебувають на розгляді. І це за умови, що нові заяви Суд більше не прийматиме.Станом на 30.11.2022 в ЄСПЛ знаходилось 10600 справ проти України.

Read more ...
Що не так з держтаємницею в США та Україні

У США – черговий скандал із секретними документами. Конфіденційні папери часів адміністрації Барака Обами виявили в гаражі будинку чинного президента Джо Байдена у Вілмінгтоні (Делавер). Наразі правоохоронці намагаються встановити, хто мав до них доступ.

Read more ...
Про вибіркову розумність або Чому ЄСПЛ перестав бути для України останньою надією на справедливість

Рішення ЄСПЛ за скаргами двох колишніх суддів КС не назвеш дивним або неочікуваним. Не викликає особливої цікавості й мотивація. Навряд його часто цитуватимуть у Страсбурзі. Втім, кілька висновків з цієї справи для України можна зробити.

Read more ...
Про вибіркову розумність, або чому ЄСПЛ перестав бути для України останньою надією на справедливість

Рішення Європейського суду з прав людини за скаргами двох колишніх суддів Конституційного Суду України не назвеш дивним або неочікуваним. Не викликає особливої цікавості й мотивація. Навряд його часто цитуватимуть у Страсбурзі. Втім, кілька висновків з цієї справи для України можна зробити.

Read more ...
ЧОМУ ЄСПЛ ПЕРЕСТАВ БУТИ ДЛЯ УКРАЇНИ ОСТАННЬОЮ НАДІЄЮ НА СПРАВЕДЛИВІСТЬ

10 років потрібно Європейському суду з прав людини для того, аби винести рішення в усіх справах, які зараз там перебувають на розгляді. І це за умови, що нові заяви Суд більше не прийматиме.Станом на 30.11.2022 в ЄСПЛ знаходилось 10600 справ проти України.

Read more ...

Национальное антикоррупционное бюро Украины с момента создания в 2015 году получило более 95,7 млн гривен в рамках проектов международной технической помощи. Деньги выделяли правительства Германии, США, Великобритании, Канады, а также Евросоюз.

Об этом сказано в ответе НАБУ на информационный запрос адвоката Владимира Богатыря. 

В документе указано, что НАБУ является бюджетным учреждением, главным распорядителем бюджетных средств и осуществляет свою деятельность в рамках бюджетной программы по КВЭД 6321010 "Обеспечение деятельности НАБУ". Финансирование НАБУ за счет любых других источников запрещается, кроме случаев предусмотренных международными договорами Украины или проектами международной технической помощи.

В бюро уточнили, что с момента создания Национального бюро учреждением в рамках проектов международной технической помощи было получено материальных и нематериальных ценностей на общую сумму 95 748 700 гривен, в том числе:

  • в 2016 году - 18 707 700 грн,
  • в 2017 году - 27 728 900 грн, 
  • в 2018 году - 15 899 800 грн,
  • в 2019 году - 4 392 900 грн,
  • в 2020 году - 29 019 400 грн.

Так, в 2015 - 2017 годах правительство Германии через Федеральное министерство экономического сотрудничества и развития Германии предоставило 22,226 млн грн на технические средства для криминалистической лаборатории, оснащение для центра обработки данных, услуги по обустройству помещений.

Правительство США в 2016 - 2017 годах выделило 13,874 млн грн на компьютерную и офисную технику, мебель и проведение курсов. Консультативная миссия ЕС Украине в 2015 - 2017 годах выделила 2,353 мылн грн на промоматериалы, мебель, технику, ПО, ремонт комнаты допросов, кондиционеры, системы видеонаблюдения.

Правительство Канады в 2014 - 2020 годах выделило 618,1 тысяч грн на офисную технику, мебель для тренингового центра при НАБУ, тренинги.

Правительство США  в 2017 - 2021 годах выделило 31,280 млн грн на снаряжение для начальнства бюро, IT-оборудование и техническое оборудование для оснащения криминалистической лаборатории и ПО.

ЕС в 2016 - 2024 годах выделяет 23,088 млн грн на компьютерную технику, ПО, полиграфию, услуги мониторинга медиапространства, рекламную кампанию в соцсетях, специализированный онлайн-курс (кейс-игра) на тему расследований коррупционных преступлений.

Правительство Великобритании в 2020-2021 годах выделяет 2,309 млн грн на ПО и доступ к онлайн-тренингам для трех сотрудников НАБУ.

Ответ НАБУ о получении иностранного финансирования

Ответ НАБУ о получении иностранного финансирования

Ответ НАБУ о получении иностранного финансирования

https://strana.ua/

FaLang translation system by Faboba