• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Інтерпол не шукає нардепа Дубневича: документ

Народний депутат Ярослав Дубневич, якого українська влада оголосила у міжнародний розшук у "газовій справі", не перебуває у розшуку Міжнародної організації кримінальної поліції.

Read more ...
Менеджмент на збиток

Який із потерпілого управитель арештованого майна?

Read more ...
Форма є, але немає. А чи є зміст?

Офіційно форми в АРМА немає, але на фотографіях, що розміщені на його сайті, чомусь є. Дещо про дрес-код в Агентстві з питань розшуку та менеджменту активів

Read more ...
Форма є, але її немає. Навіщо АРМА "службова" форма, якщо офіційно її не існує?

Співробітники АРМА носять формений одяг з логотипами, який офіційно не затверджений і не фінансується з бюджету. Юристи та експерти вказують на невідповідність дій керівництва агентства його реальним проблемам.

Read more ...
Який із потерпілого управитель арештованого майна?

Відповідно до КПК завданням арешту майна – є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Чи здатен цю норму виконати потерпілий, якщо таке майно передати йому в управління?

Read more ...
Реабілітація і не тільки

МОЗ навело перелік закладів, що надають медпослуги постраждалим від війни

Read more ...
У Держаудитслужбі не платили співробітникам за додаткову роботу

Хоча Державна аудиторська служба і реалізує в Україні державну політику у сфері державного фінансового контролю, виявляється, сама не завжди дотримується фінансової дисципліни.

Read more ...
Маніпуляції з інститутом

Простій у боротьбі з корупцією в КС пояснили відсутністю нагальної потреби

Read more ...
Правосуддя стає непотрібним, коли за законне судове рішення світить державна зрада

Вища рада правосуддя вирішила відмовити у задоволенні клопотання заступника Генпрокурора про тимчасове відсторонення судді Господарського суду міста Києва від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Read more ...
АРМА може приховувати незручну інформацію заради демонстрації ефективності

АРМА звітує про рекордні надходження у 191 млн грн за 2023 рік, але замовчує значні збитки. Зокрема, збитки від управління ТЕЦ склали 174,6 млн грн, що нівелює заяви про самоокупність агентства.

Read more ...

Екс-президент України Петро Порошенко, який у свій час погодив створення Державного бюро розслідувань, сьогодні підтримує ідею скасування державної реєстрації цього правоохоронного органу.

 

Сьогодні, 17 травня, відбулося засідання Окружного адміністративного суду м. Києва у справі за позовом адвоката Володимира Богатиря проти ДБР про скасування та визнання недійсною державної реєстрації бюро та визнання недійсними його установчих документів.

Адвокати П.Порошенка заявили клопотання про його залучення до цієї справи у якості третьої особи на стороні позивача, - повідомив виданню «Закон і Бізнес» представник позивача адвокат Євген Пеліхос.

Він звернув увагу на те, що ці самі юристи раніше з надуманих підстав ініціювали у Подільському районному м.Києва провадження проти В.Богатиря. «Тоді справу вони програли, - нагадав Є.Пеліхос. – А сьогодні, скориставшись обставинами, намагаються зайти до нас у процес. При цьому наші колишні процесуальні опоненти у прагненні долучитися до справи навіть не вважають за необхідне погодити правову позицію! Переконаний, що таке ставлення «колег по цеху» може реально зашкодити відстоюванню порушених прав і законних інтересів. Тому їхню поведінку можна охарактеризувати як вельми сумнівне з етичної точки зору процесуальне рейдерство».

В.Богатир у коментарі нашому виданню звернув увагу на політико-правову сторону питання. «Оскільки на утримання ДБР вже було витрачено щонайменше 2,7 млрд. грн., а на цей рік витрати заплановані на рівні 2,5 млрд. грн, переконаний, що за такі гроші можна було вказати коректну адресу реєстрації юридичної особи. Тим не менше, цього зроблено не було. Чому – риторичне запитання. Вважаю, що кінцевим бенефіціаром правничого хаосу, який ми сьогодні отримали в діяльності ДБР, можна вважати саме

П.Порошенка, який у січні 2016 році підписав Закон про Державне бюро розслідувань, - зазначив адвокат. – Саме він і повинен був би нести політичну відповідальність за отримані наслідки. Але сьогодні його юридична команда безсоромно намагається загрібати жар чужими руками. В принципі, такі методи достатньою мірою характеризують екс-гаранта як політика».

Нагадаємо, В.Богатир провів власне розслідування в ході якого зібрав докази того, що Державне бюро розслідувань сьогодні не знаходиться за юридичною адресою, що внесена до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій. А невідповідність адреси реєстрації та його фактичного місця знаходження впливає на визначення підсудності справ при оскарженні рішень співробітників ДБР. І це, на думку позивача, створює широке поле для зловживань. Відтак, у позовній заяві адвокат вимагає:

- скасувати запис держреєстратора Печерської районної в місті Києві державної адміністрації̈ про реєстрацію відомостей щодо місцезнаходження органу влади за адресою у Києві по вул. М.Грушевського (через недостовірність даних, внесених до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань);

- скасувати аналогічний запис реєстратора Солом'янської держадміністрації щодо зміни місцезнаходження ДБР по вул. Панаса Мирного;

- зобов'язати правоохоронний орган зареєструватися за фактичною адресою у Шевченківському районі столиці на вул. С.Петлюри.

https://zib.com.ua/

FaLang translation system by Faboba