Новости

Представляти інтереси компанії в спорі з державним органом буде Адвокатське об'єднання Bogatyr & Partners.

Як розповів «ЗіБ» керуючий партнер Bogatyr & Partners Володимир Богатир, претензії його клієнта пов'язані з недавнім розміщенням на сайті НКЦПФР та ряді ЗМІ інформації про діяльність JUST2TRADE, яку фактично звинуватили в шахрайських схемах і відсутності ліцензій та дозволів на професійну діяльність на ринках капіталу.

«Розповсюджувана НКЦПФР інформація про провідну міжнародну інвестиційну компанію є недостовірною, тому JUST2TRADE найняла адвокатські фірми Soteris Pittas & Co LLC і Bogatyr & Partners для представлення своїх інтересів», - пояснив юрист.

В.Богатир нагадав, що подібні дії чиновників держорганів щодо компанії раніше вже ставали предметом розгляду в європейських судах. «У жовтні 2019 року НКЦПФР розміщувала на своєму сайті попередження про ризики інвестування з JUST2TRADE, назвавши проекти шахрайськими. Після того, як претензії юристів компанії про зняття інформації не були задоволені, був поданий цивільний позов про наклеп з вимогою відшкодування компенсації у розмірі сотень тисяч євро. Провадження відкрито і справа зараз розглядається в кіпрських судах», - зазначив він.

Повідомляється, що JUST2TRADE – компанія, яка зареєстрована в Європейському Союзі, має багаторівневу організаційну структуру, штат професійних співробітників, два офіси на Кіпрі, банківські рахунки та брокерські відносини з міжнародними банками і брокерами, а також необхідні

ліцензії. Вона є інвестиційною фірмою згідно MiFID.

https://zib.com.ua

https://pravo.ua

FaLang translation system by Faboba