• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Парламент ігнорує норми ЄС у банківській сфері

Заслужений юрист України, адвокат Володимир Богатир заявив, що парламент впроваджує законодавство, яке віддаляє євроінтеграцію.

Read more ...
Європейська (дез)інтеграція: про стратегічний курс України крізь призму узгодження законодавства з acquis ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Read more ...
ЄВРОПЕЙСЬКА (ДЕЗ)ІНТЕГРАЦІЯ: СТРАТЕГІЧНИЙ КУРС УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ УЗГОДЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА З ACQUIS ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, Органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Read more ...
В Офісі Президента законсервували документи до закінчення воєнного стану, - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Read more ...
В ОПУ законсервували документи, що штучно обмежує доступ до інформації - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Read more ...
Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Україна відома своїм зневажливим ставленням до судів та суддів. Бо як ще можна пояснити масовість невиконання рішень третьої гілки влади? Саме з цього питання українцями подається найбільше заяв до Страсбурга. Втім, рішення ЄСПЛ у нас теж не поважають.

Read more ...
Тенденції зневажання

Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Read more ...
НАЯВНІСТЬ У СУДДІ, ПРОКУРОРА ЧИ СЛІДЧОГО СТАТУСУ АДВОКАТА Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЙОГО ВІДВОДУ

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більш ніж одна присяга? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. До того ж по-різному.

Read more ...
Наявність у судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більше однієї присяги? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. Водночас по-різному.

Read more ...
Присяга на паузі

Наявність в судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Read more ...

Представляти інтереси компанії в спорі з державним органом буде Адвокатське об'єднання Bogatyr & Partners.

Як розповів «ЗіБ» керуючий партнер Bogatyr & Partners Володимир Богатир, претензії його клієнта пов'язані з недавнім розміщенням на сайті НКЦПФР та ряді ЗМІ інформації про діяльність JUST2TRADE, яку фактично звинуватили в шахрайських схемах і відсутності ліцензій та дозволів на професійну діяльність на ринках капіталу.

«Розповсюджувана НКЦПФР інформація про провідну міжнародну інвестиційну компанію є недостовірною, тому JUST2TRADE найняла адвокатські фірми Soteris Pittas & Co LLC і Bogatyr & Partners для представлення своїх інтересів», - пояснив юрист.

В.Богатир нагадав, що подібні дії чиновників держорганів щодо компанії раніше вже ставали предметом розгляду в європейських судах. «У жовтні 2019 року НКЦПФР розміщувала на своєму сайті попередження про ризики інвестування з JUST2TRADE, назвавши проекти шахрайськими. Після того, як претензії юристів компанії про зняття інформації не були задоволені, був поданий цивільний позов про наклеп з вимогою відшкодування компенсації у розмірі сотень тисяч євро. Провадження відкрито і справа зараз розглядається в кіпрських судах», - зазначив він.

Повідомляється, що JUST2TRADE – компанія, яка зареєстрована в Європейському Союзі, має багаторівневу організаційну структуру, штат професійних співробітників, два офіси на Кіпрі, банківські рахунки та брокерські відносини з міжнародними банками і брокерами, а також необхідні

ліцензії. Вона є інвестиційною фірмою згідно MiFID.

https://zib.com.ua

https://pravo.ua

FaLang translation system by Faboba