• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

МІЖНАРОДНИЙ РОЗШУК ОСІБ: ЧЕРВОНЕ ОПОВІЩЕННЯ — НЕ ВИРОК

Пересічні українці та правоохоронці сприймають повідомлення особі про підозру як розкриття злочину, а застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою — як покарання. Тож потрапляння когось до списків Інтерполу також примушує всіх забути про презумпцію невинуватості. Але насправді усе не так сумно.

Read more ...
Хто консультує Мін’юст з-за кордону і скільки це коштує

Міністерство юстиції України, хоча і складається переважно з юристів, для супроводження судових суперечок за кордоном (як і інші державні органи) залучає іноземних консультантів. Ті, аби зрозуміти нашу специфіку, винаймають українські юридичні фірми. Як працює ця система і скільки вона коштує державному бюджету?

Read more ...
Справедливість за кордоном

Юридичні радники для проектів Мін’юсту: хто вони, скільки коштують

Read more ...
Проблеми України з держборгом загострилися під час повномасштабного вторгнення

Міністерство фінансів, хоча і має штатних юристів, для урегулювання спорів, а також розгляду справ, пов’язаних із виконанням державних боргових зобов’язань України, залучає іноземні юридичні фірми. При цьому сплеск виплат зовнішнім консультантам прийшовся на 2022 рік.

Read more ...
МЗС щодня витрачає $14,1 тисячі на юридичних радників: що відомо

Витрати на зовнішніх юридичних радників зі Сполучених Штатів Америки, які залучаються Кабінетом Міністрів України по лінії Міністерства закордонних справ, суттєво перевищують зарплатний фонд штатних юристів цього органу. Про це свідчить інформація, викладена у листі МЗС від 04.04.2023 №72/13-091-38012 (є в розпорядженні редакції), надісланий у відповідь на запит адвоката Володимира Богатиря щодо юридичних радників, які залучались урядом України у 2019-2023 роках.

Read more ...
Закордон нам допоможе

МЗС щодня витрачає $14,1 тис. на юридичних радників

Read more ...
Про шкоду і виправдання очима корупційної інквізиції

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць.

Read more ...
АНТИКОРУПЦІЙНЕ СУДОЧИНСТВО: ВАКС РОЗЛЮБИВ ЗАСТАВУ І ВИНОСИТЬ ПО ТРИ ВИРОКИ НА МІСЯЦЬ

Абсолютні цифри, зібрані за підсумками року, говорять про зміст роботи державного органу набагато більше, ніж сотні випущених релізів про проведені заходи, підписані меморандуми, затверджені плани розвитку і красномовні заяви керівництва. Тож, аби сформувати уявлення про наслідки антикорупційної реформи, ми попросили у ВАКС окремі показники.

Read more ...
Про шкоду і виправдання

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць

Read more ...
Показник стійкості рішень ВАКС – 47,3%

За касаційними скаргами на рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, які Верховний Суд розглянув від початку роботи ВАКС, без змін залишилися лише 47,3% рішень. Більше половини рішень ВАКС були скасовані.

Read more ...

Представляти інтереси компанії в спорі з державним органом буде Адвокатське об'єднання Bogatyr & Partners.

Як розповів «ЗіБ» керуючий партнер Bogatyr & Partners Володимир Богатир, претензії його клієнта пов'язані з недавнім розміщенням на сайті НКЦПФР та ряді ЗМІ інформації про діяльність JUST2TRADE, яку фактично звинуватили в шахрайських схемах і відсутності ліцензій та дозволів на професійну діяльність на ринках капіталу.

«Розповсюджувана НКЦПФР інформація про провідну міжнародну інвестиційну компанію є недостовірною, тому JUST2TRADE найняла адвокатські фірми Soteris Pittas & Co LLC і Bogatyr & Partners для представлення своїх інтересів», - пояснив юрист.

В.Богатир нагадав, що подібні дії чиновників держорганів щодо компанії раніше вже ставали предметом розгляду в європейських судах. «У жовтні 2019 року НКЦПФР розміщувала на своєму сайті попередження про ризики інвестування з JUST2TRADE, назвавши проекти шахрайськими. Після того, як претензії юристів компанії про зняття інформації не були задоволені, був поданий цивільний позов про наклеп з вимогою відшкодування компенсації у розмірі сотень тисяч євро. Провадження відкрито і справа зараз розглядається в кіпрських судах», - зазначив він.

Повідомляється, що JUST2TRADE – компанія, яка зареєстрована в Європейському Союзі, має багаторівневу організаційну структуру, штат професійних співробітників, два офіси на Кіпрі, банківські рахунки та брокерські відносини з міжнародними банками і брокерами, а також необхідні

ліцензії. Вона є інвестиційною фірмою згідно MiFID.

https://zib.com.ua

https://pravo.ua

FaLang translation system by Faboba