• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Справедливість за кордоном

Юридичні радники для проектів Мін’юсту: хто вони, скільки коштують

Read more ...
Проблеми України з держборгом загострилися під час повномасштабного вторгнення

Міністерство фінансів, хоча і має штатних юристів, для урегулювання спорів, а також розгляду справ, пов’язаних із виконанням державних боргових зобов’язань України, залучає іноземні юридичні фірми. При цьому сплеск виплат зовнішнім консультантам прийшовся на 2022 рік.

Read more ...
МЗС щодня витрачає $14,1 тисячі на юридичних радників: що відомо

Витрати на зовнішніх юридичних радників зі Сполучених Штатів Америки, які залучаються Кабінетом Міністрів України по лінії Міністерства закордонних справ, суттєво перевищують зарплатний фонд штатних юристів цього органу. Про це свідчить інформація, викладена у листі МЗС від 04.04.2023 №72/13-091-38012 (є в розпорядженні редакції), надісланий у відповідь на запит адвоката Володимира Богатиря щодо юридичних радників, які залучались урядом України у 2019-2023 роках.

Read more ...
Закордон нам допоможе

МЗС щодня витрачає $14,1 тис. на юридичних радників

Read more ...
Про шкоду і виправдання очима корупційної інквізиції

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць.

Read more ...
АНТИКОРУПЦІЙНЕ СУДОЧИНСТВО: ВАКС РОЗЛЮБИВ ЗАСТАВУ І ВИНОСИТЬ ПО ТРИ ВИРОКИ НА МІСЯЦЬ

Абсолютні цифри, зібрані за підсумками року, говорять про зміст роботи державного органу набагато більше, ніж сотні випущених релізів про проведені заходи, підписані меморандуми, затверджені плани розвитку і красномовні заяви керівництва. Тож, аби сформувати уявлення про наслідки антикорупційної реформи, ми попросили у ВАКС окремі показники.

Read more ...
Про шкоду і виправдання

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць

Read more ...
Показник стійкості рішень ВАКС – 47,3%

За касаційними скаргами на рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, які Верховний Суд розглянув від початку роботи ВАКС, без змін залишилися лише 47,3% рішень. Більше половини рішень ВАКС були скасовані.

Read more ...
ВС скасовує половину рішень ВАКС

Верховний Суд за касаційними скаргами, розглянутими протягом 2020 - 2023 (включно із березнем) років, скасував більше ніж половину судових рішень, ухвалених Вищим антикорупційним судом.

Read more ...
ВС скасовує половину рішень ВАКС: статистика

Верховний Суд за касаційними скаргами, розглянутими протягом 2020-2023 (включно з березнем) років, скасував більше ніж половину судових рішень, ухвалених Вищим антикорупційним судом.

Read more ...

Генеральна прокурора та ДБР системно порушують права адвокатів — не визнають їх стороною у кримінальному провадженні та не допускають до матеріалів провадження, ігнорують судові рішення.

 

З цього приводу Рада адвокатів України ухвалила рішення від 05.08.2020 № 47 «Про звернення до українських та міжнародних інституцій з питань  порушення прав адвокатів у зв’язку з невиконанням правоохоронними органами судових рішень», повідомляє  «Закон і Бізнес»
 

Зазначається, що до РАУ з повідомленням про системні порушення працівниками Офісу Генерального прокурора та ДБР прав адвокатів звернувся член Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ Євген Пеліхос в інтересах адвоката Володимира Богатиря.


Як повідомив в ексклюзивному коментарі «ЗіБ» адвокат В.Богатир, слідчі  ДБР поставили під сумнів рішення Конституційного Суду України та вважають його неправосудним. Крім того, як повідомив адвокат, слідчі відмовились виконувати більше 35-ти ухвал судів, винесених Іменем України, які зобов’язували допустити адвокатів та надати їм для ознайомлення матеріали провадження.


«Всіх 5-х слідчих, які здійснювали моє незаконне переслідування було відведено судами. Не змогла організувати належне процесуальне керівництво та припинення цього абсурду і зміна влади та керівництва органів прокуратури», — повідомив адвокат. За його словами, це продовжується вже більше трьох років.


Як наголосили в РАУ, такі дії працівників правоохоронних органів свідчать про недотримання ними загальнообов’язкових принципів та засад здійснення кримінального судочинства, Конституції України та міжнародних правових актів.

Звернення щодо вжиття заходів реагування буде направлене до Офісу Генерального прокурора, Ради суддів України, Вищої ради правосуддя, Ради адвокатських та правничих товариств Європи, Генеральної Асамблеї ООН.

 

https://zib.com.ua/ua/144255-v_naau_zayavili_pro_porushennya_prav_advokativ_pravoohoronci.html

FaLang translation system by Faboba