• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

МІЖНАРОДНИЙ РОЗШУК ОСІБ: ЧЕРВОНЕ ОПОВІЩЕННЯ — НЕ ВИРОК

Пересічні українці та правоохоронці сприймають повідомлення особі про підозру як розкриття злочину, а застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою — як покарання. Тож потрапляння когось до списків Інтерполу також примушує всіх забути про презумпцію невинуватості. Але насправді усе не так сумно.

Read more ...
Хто консультує Мін’юст з-за кордону і скільки це коштує

Міністерство юстиції України, хоча і складається переважно з юристів, для супроводження судових суперечок за кордоном (як і інші державні органи) залучає іноземних консультантів. Ті, аби зрозуміти нашу специфіку, винаймають українські юридичні фірми. Як працює ця система і скільки вона коштує державному бюджету?

Read more ...
Справедливість за кордоном

Юридичні радники для проектів Мін’юсту: хто вони, скільки коштують

Read more ...
Проблеми України з держборгом загострилися під час повномасштабного вторгнення

Міністерство фінансів, хоча і має штатних юристів, для урегулювання спорів, а також розгляду справ, пов’язаних із виконанням державних боргових зобов’язань України, залучає іноземні юридичні фірми. При цьому сплеск виплат зовнішнім консультантам прийшовся на 2022 рік.

Read more ...
МЗС щодня витрачає $14,1 тисячі на юридичних радників: що відомо

Витрати на зовнішніх юридичних радників зі Сполучених Штатів Америки, які залучаються Кабінетом Міністрів України по лінії Міністерства закордонних справ, суттєво перевищують зарплатний фонд штатних юристів цього органу. Про це свідчить інформація, викладена у листі МЗС від 04.04.2023 №72/13-091-38012 (є в розпорядженні редакції), надісланий у відповідь на запит адвоката Володимира Богатиря щодо юридичних радників, які залучались урядом України у 2019-2023 роках.

Read more ...
Закордон нам допоможе

МЗС щодня витрачає $14,1 тис. на юридичних радників

Read more ...
Про шкоду і виправдання очима корупційної інквізиції

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць.

Read more ...
АНТИКОРУПЦІЙНЕ СУДОЧИНСТВО: ВАКС РОЗЛЮБИВ ЗАСТАВУ І ВИНОСИТЬ ПО ТРИ ВИРОКИ НА МІСЯЦЬ

Абсолютні цифри, зібрані за підсумками року, говорять про зміст роботи державного органу набагато більше, ніж сотні випущених релізів про проведені заходи, підписані меморандуми, затверджені плани розвитку і красномовні заяви керівництва. Тож, аби сформувати уявлення про наслідки антикорупційної реформи, ми попросили у ВАКС окремі показники.

Read more ...
Про шкоду і виправдання

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць

Read more ...
Показник стійкості рішень ВАКС – 47,3%

За касаційними скаргами на рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, які Верховний Суд розглянув від початку роботи ВАКС, без змін залишилися лише 47,3% рішень. Більше половини рішень ВАКС були скасовані.

Read more ...

Финансируемая на гранты Сороса адвокат семей погибших участников протестов Евгения Закревская высказала обеспокоенность, что обмен сотрудников «Беркута» фактически остановит рассмотрение дела по расстрелам на Майдане.

Правда будет нелицеприятной и с финансирования снимут!

Могут ли в цивилизованной европейской стране обвиняемые находится под арестом без приговора больше 5 лет?
Почему Департамент политических преследований Горбатюка не расследовал всецело события в 2013-2014 годах и роль, в т.ч. недавних депутатов и иных руководителей государства в расстрелах? Был занят политическими преследованиями и «бизнес-проектами»?

Может ли адвокат совмещать свою деятельность с какой-либо другой и что это за форма осуществления адвокатской деятельности в виде общественной организации? Может ли финансироваться адвокатская деятельность за счёт иностранных грантов, а не путём оплаты гонорара?

Каким образом в этой общественной организации до сих пор числится действующий судья Высшего антикоррупционного суда? В этом же суде слушается ряд типа «майдановских» дел судьями, которые назначены непонятными иностранцами и не понятно за чей счёт. Этот судья активно комментирует в соцсетях своё негативное отношение к обмену сотрудников «Беркута», несмотря на законодательные ограничения (Стаття 54. Вимоги щодо несумісності ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»). Коллегам на заметку как основание для отвода.

Освобождение бывших сотрудников милиции произошло по инициативе нового ОГПУ, в деле которое длится уже почти шесть лет и на данный момент не осталось ни одного обвиняемого или подозреваемого

В связи с этим совершенно непонятно, что и с какой целью обсуждал Генеральный прокурор с в.и. Главы ДБР и какой смысл перехода в ГБР следователей и прокуроров ГПУ по делам о преступлениях, связанных с событиями на Майдане в 2013-2014 годах? Что завершать? Какие механизмы передачи производств? Посылкой или бандеролью

https://strana.ua/opinions/241966-obmen-berkutovtsev-silno-vzvolnovalo-advokata-iz-komandy-sorosa.html

FaLang translation system by Faboba