• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Парламент ігнорує норми ЄС у банківській сфері

Заслужений юрист України, адвокат Володимир Богатир заявив, що парламент впроваджує законодавство, яке віддаляє євроінтеграцію.

Read more ...
Європейська (дез)інтеграція: про стратегічний курс України крізь призму узгодження законодавства з acquis ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Read more ...
ЄВРОПЕЙСЬКА (ДЕЗ)ІНТЕГРАЦІЯ: СТРАТЕГІЧНИЙ КУРС УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ УЗГОДЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА З ACQUIS ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, Органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Read more ...
В Офісі Президента законсервували документи до закінчення воєнного стану, - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Read more ...
В ОПУ законсервували документи, що штучно обмежує доступ до інформації - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Read more ...
Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Україна відома своїм зневажливим ставленням до судів та суддів. Бо як ще можна пояснити масовість невиконання рішень третьої гілки влади? Саме з цього питання українцями подається найбільше заяв до Страсбурга. Втім, рішення ЄСПЛ у нас теж не поважають.

Read more ...
Тенденції зневажання

Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Read more ...
НАЯВНІСТЬ У СУДДІ, ПРОКУРОРА ЧИ СЛІДЧОГО СТАТУСУ АДВОКАТА Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЙОГО ВІДВОДУ

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більш ніж одна присяга? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. До того ж по-різному.

Read more ...
Наявність у судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більше однієї присяги? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. Водночас по-різному.

Read more ...
Присяга на паузі

Наявність в судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Read more ...

Финансируемая на гранты Сороса адвокат семей погибших участников протестов Евгения Закревская высказала обеспокоенность, что обмен сотрудников «Беркута» фактически остановит рассмотрение дела по расстрелам на Майдане.

Правда будет нелицеприятной и с финансирования снимут!

Могут ли в цивилизованной европейской стране обвиняемые находится под арестом без приговора больше 5 лет?
Почему Департамент политических преследований Горбатюка не расследовал всецело события в 2013-2014 годах и роль, в т.ч. недавних депутатов и иных руководителей государства в расстрелах? Был занят политическими преследованиями и «бизнес-проектами»?

Может ли адвокат совмещать свою деятельность с какой-либо другой и что это за форма осуществления адвокатской деятельности в виде общественной организации? Может ли финансироваться адвокатская деятельность за счёт иностранных грантов, а не путём оплаты гонорара?

Каким образом в этой общественной организации до сих пор числится действующий судья Высшего антикоррупционного суда? В этом же суде слушается ряд типа «майдановских» дел судьями, которые назначены непонятными иностранцами и не понятно за чей счёт. Этот судья активно комментирует в соцсетях своё негативное отношение к обмену сотрудников «Беркута», несмотря на законодательные ограничения (Стаття 54. Вимоги щодо несумісності ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»). Коллегам на заметку как основание для отвода.

Освобождение бывших сотрудников милиции произошло по инициативе нового ОГПУ, в деле которое длится уже почти шесть лет и на данный момент не осталось ни одного обвиняемого или подозреваемого

В связи с этим совершенно непонятно, что и с какой целью обсуждал Генеральный прокурор с в.и. Главы ДБР и какой смысл перехода в ГБР следователей и прокуроров ГПУ по делам о преступлениях, связанных с событиями на Майдане в 2013-2014 годах? Что завершать? Какие механизмы передачи производств? Посылкой или бандеролью

https://strana.ua/opinions/241966-obmen-berkutovtsev-silno-vzvolnovalo-advokata-iz-komandy-sorosa.html

FaLang translation system by Faboba