• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Мігранти в Україну: хто вони?

Станом на кінець липня цього року в Україні жили 308 тисяч іммігрантів з різних країн світу. Ще майже 50 тисяч перебували у нас тимчасово. І, попри негаразди війни, іноземці та особи без громадянства продовжують оформлювати посвідки на постійне і тимчасове проживання.

Read more ...
Мігранти в Україну. Хто вони?

Станом на кінець липня цього року в Україні жили 308 тисяч іммігрантів з різних країн світу. Ще майже 50 тисяч перебували у нас тимчасово. І, попри негаразди війни, іноземці та особи без громадянства продовжують оформлювати посвідки на постійне і тимчасове проживання.

Read more ...
Від недбалості до зловживання: в одному РУ НП — 11 кримінальних справ щодо АРМА (документ)

У слідчому відділі одного із столичних управлінь поліції перебуває 10 кримінальних проваджень за фактами можливих протиправних дій керівництва та співробітників АРМА. Ще одна справа — у провадженні відділу дізнання цього ж РУ.

Read more ...
Все добре… на папері

Чи готовий парламент реформувати неефективне АРМА?

Read more ...
СБУ перевіряє детектива НАБУ Слоневського, причетного до передачі активів АРМА

Суд зобовязав Службу безпеки внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення низки злочинів одним із детективів Національного антикорупційного бюро.

Read more ...
Неефективне управління активами?

Результати аудиту АРМА вже вивчає СБУ та Нацполіція

Read more ...
Неефективне управління активами? Результати аудиту АРМА вже вивчає СБУ та Нацполіція

Звіт Держаудитслужби за результатами перевірки діяльності Агентства з розшуку та менеджменту активів у 2022 — 2023 роках ліг в матеріали кримінальної справи про незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт.

Read more ...
Невтішна статистика

Ефективне розслідування та справедливий суд в Україні очима ЄСПЛ та Офісу Генпрокурора

Read more ...
Розслідування та справедливий суд в Україні очима ЄСПЛ та Офісу Генпрокурора

За три десятки років незалежності в українському суспільстві сформувалося особливе ставлення до правоохоронної та судової систем. Попри всі реформи, громадяни їм скоріше не довіряють. І для цього існують об’єктивні причини, які можна побачити у відкритих статистичних даних.

Read more ...
На нульові результати діяльності НАБУ звернув увагу адвокат

Від початку діяльності Національного антикорупційного бюро України (грудень 2015 року) і до сьогодні у кримінальних провадженнях, досудове розслідування у яких здійснювали детективи бюро, відсутні вироки, які б набрали законної сили, народним депутатам, керівникам центральних органів виконавчої влади та суддям.

Read more ...

Адвокат Владимир Богатырь, представлявший в Интерполе интересы бывшего нардепа Виталия Калюжного, чье имя фигурировало в так называемой "черной бухгалтерии" Партии Регионов, считает, что в деле против его клиента существует политический характер действий департамента Генпрокуратуры Сергея Горбатюка.

Об этом он сообщил в комментарии Українським Новинам.

"В этот раз мы добились в Лионе отказа в международном розыске Виталия Калюжного, в связи с грубыми нарушениями использования каналов Интерпола и манипуляции материалами уголовного дела о "черной бухгалтерии" Партии Регионов в политических целях", - сказал он.

По его словам, суть выдвинутых подозрений в деле так называемой "черной бухгалтерии" ПР сводилась в получении Калюжным средств от родного брата и предоставлении неправомерной выгоды различным чиновникам.

"Обвиняя Виталия Калюжного в передаче денег высокопоставленным лицам, прокуратура никому из предполагаемых "получателей" не выдвинула никаких подозрений...На своей сессии 26 июля, Комиссия по контролю за материалами дел Интерпола установила, что уголовное дело в отношении Калюжного носит выраженный политический характер и отказала в его розыске, о чём уведомила Национальные бюро стран-участниц с указанием на политический характер преследования", - сообщил юрист.

Он добавил, что Интерпол также указал на злоупотребления в использовании механизмов международного сотрудничества Интерпола со стороны Департамента специальных расследований ГПУ.

Адвокат отметил, что, по мнению Комиссии, характер обвинений существенно искажен сильными политическими мотивами и сами они были предъявлены в контексте политической борьбы.

Также было отмечено, что ГПУ была заранее предупреждена о возможных нарушениях правил и Конституции Интерпола при использовании системы Интерпола для поиска Калюжного.

"Таким образом, мы видим, что существует прямой умысел в действиях "политического" департамента ГПУ. Отмечу, что "политический департамент" Сергея Горбатюка уже почти 2 года не допускает к вступлению и ознакомлению с материалами дела и препятствует адвокатской деятельности адвокатам Калюжного, не предоставляя материалы уголовного производства, которые обосновывают обвинение", - подчеркнул юрист.

Как сообщали Українські Новини, Интерпол отказал в розыске Калюжного, назвав дело "черной бухгалтерии" Партии Регионов политической манипуляцией.

https://ukranews.com/
 

FaLang translation system by Faboba